top of page

Nabízené služby

woman-2303345.jpg

Máme široký výběr obrub všech cenových kategorií od českých i zahraničních výrobců. K brýlím přistupujeme nejen jako k prostředku na korekci a ochranu zraku, ale také coby módnímu doplňku. Proto vám pomůžeme s výběrem brýlí, které usnadní všechny vaše běžné činnosti a zároveň Vám budou slušet. 

Brýlové čočky nabízíme v různých cenových kategoriích, v naší široké nabídce najdete levnější čočky od méně známých výrobců (které jsou i přes nižší cenu velmi kvalitní) nebo Vám nabídneme čočky od špičkových německých výrobců.


Všechny námi nabízené brýle splňují přísné normy na kvalitu a nezávadnost materiálu. Rádi Vám brýle upravíme tak, aby přesně splňovaly Vaše požadavky. Kromě jiného poskytujeme odborné poradenství. Po celou záruční dobu Vám na brýle poskytujeme servis ZDARMA.

Máme dílnu, kde brýlové čočky zabrousíme do vybraných obrouček a na obroučkách provedeme i případné opravy.

Můžete se spolehnout, že Vám doporučíme variantu, která bude odpovídat Vašim finančním možnostem a zároveň splní přesně Vaše požadavky. Ať sháníte brýle na blízko, na dálku, pro práci s počítačem, multifokální, samozabarvovací čočky nebo speciální skla pro řidiče najdete je u nás.

Přijďte, těšíme se na Vás !!!

Služby: Inventory
bottom of page